jakie koncerty na blu ray

jakie koncerty na blu ray

Pierwszy pierścień jest domeną naprawdę kochający, pielęgnowaniu relacji z partnerem, bliskich przyjaciół i rodziny. Jest to krąg kongruencji: działania ludzi są zgodne z ich słowami.

W przeciwieństwie do romansu drugi pierścień, w którym jeden z partnerów może protestować dozgonną miłość, ale coraz częściej traktują innych z pogardą i wrogością, partner pierwszy pierścień posiada własnych środków do pielęgnacji i leczenia drugiej jak traktują siebie.

ludzie pierwszym sygnale nie są święci, ale są dojrzałe, funkcjonalne ludzkie istoty, które nie zawsze są domagają się uzyskać ich potrzeby spełniony jako pierwszy.

jakie koncerty na blu ray

Nie byłoby o wiele więcej do powiedzenia na temat relacji pierwszym dzwonku, ale naszym celem, tu jest po drugim dzwonku, ponieważ jest to pierścień, nad którymi powinniśmy mieć największą kontrolę, ale często nie. Jest też pierścień, gdzie wiele szkód emocjonalnych pojawia się, że możemy nauczyć się zapobiegać.

(C) Annie Kaszina 2005

Dr Annie Kaszina Ph D, jest trenerem i pisarz, który pomógł setki kobiet odzyskać rozsądkiem, odbudować zaufanie i poczucie własnej wartości. Annie jest autorem „The Woman You Want To Be” i „Ale jeśli powiem” nie „nie będą tacy jak ja”

Artykuł dzięki: