jakie koncerty w czestochowie

jakie koncerty w czestochowie

Prowadzenie działalności gospodarczej i osobiste Pieniądze Oddzielna w QuickBooks

To bardzo częste pytanie nowi użytkownicy QuickBooks mają to „Jak mogę nagrać osobiste pieniądze używany w mojej firmie?” Jednym ze sposobów jest wykorzystanie i konta typu equity o nazwie właściciela inwestycyjne. Inną metodą jest użycie konta typ karty kredytowej. Ja wolę to drugie.

Korzystanie z konta typ karty kredytowej pozwala zachować dokumentację biznesową całkowicie oddzielony od ciała. Jest to dobra praktyka biznesowa, aby to zrobić. można lepiej określić, jakie czynności trzeba zgłosić do celów podatkowych i można zachować IRS z osobistego konta bankowego, jeśli kiedykolwiek zbadane.

Metoda z zastosowaniem właściciela konta Inwestycji Kapitałowych poprawnie zapisuje wydatki, ale od transakcji finansowych (pieniądze wycofane z banku do zapłacenia dostawcy) przebywa w swoim osobistym koncie bankowym. Aby temu zaradzić, użyjemy „karta kredytowa” typ konta w QuickBooks nagrać koszt, a następnie zapłacić właścicielowi powrotem z kontroli biznesowej. Nie martw się, to tylko zwykły rachunek stare zobowiązanie prąd Intuit postanowiła nazwać „karta kredytowa”. Żadna krzywda nie spotka jej używania do tego celu, obiecuję!

Po pierwsze, utwórz nowe konto:

jakie koncerty w czestochowie

Przejdź do paska menu, a następnie Listy> kont.

Kliknij przycisk Konta w lewym dolnym rogu, a następnie wybierz Nowy

Lub wciśnij Ctrl A, aby otworzyć plan kont, a następnie naciśnij Ctrl + N, aby dodać nowe konto

Nazwy konta „właściciel zapłacił wydatki” lub „ze względu na właściciela”

jakie koncerty w czestochowie

Linia podatkowa jest

Następnie, gdy poniesie wydatek, który zapłacił ze środków osobowych, należy użyć funkcji Wprowadź opłat Karta kredytowa od strony domu i korzystać z „właściciel zapłacił wydatki” rachunek po prostu założyć. Konto Wejście wydatek, kwota, data, itp Zachować paragon lub kopii zapasowej dokumentacji.

Wreszcie, płaci się z powrotem do tych kosztów od firmy konto czekowe w roku, w którym poniesiono wydatek. Aby to zrobić, napisać lub nagrać sprawdzisz jak sobie z kontroli biznesowych, jak i korzystania z rachunku karty kredytowej w polu „Konto”. Zmniejszy to konto, które zostały dodanie opłat do przez Wprowadzić opłaty za karty kredytowej.

Korzystając z tej metody pozwala na utrzymanie wszystkich transakcji finansowych na rachunku biznesowego sprawdzenia.

Artykuł dzięki: